1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo
ΠαραΛία Pontal απέχει σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από το 1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo Ρίο ντε Τζανέιρο.
Δημοτικό πάρκο Chico Mendes βρίσκεται σε απόσταση 19 λεπτών με τα πόδια.
Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος, εξοπλισμένο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Για την άνεσή σας, το διαμέρισμα παρέχει ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Κεντρικός ς Estação D Pedro II είναι σε απόσταση 32 χλμ. μακριά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia da Macumba750 μ.
- Igreja Universal do Reino de Deus1,1 χλμ.
- Roncador Lookout300 μ.
- Shopping Barra Bonita1 χλμ.
- Praia de Sernambetiba600 μ.
- Igreja da Praia1000 μ.
- Παραθαλάσσια Περιοχή Posto 12500 μ.
- Δημοτικό πάρκο Chico Mendes500 μ.
- Sky Center Rio850 μ.
- Pedra da Tartaruga800 μ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε ΤζαΝέιρο/ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Galeao45 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II32 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το 1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo;
Η τιμή κράτησης στο το 1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo αποτελεί 28$. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το 1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το 1Confortavel Flat 200 Mts Da Praia, Perto De Tudo.